PROBĚHLO

25.6. Krakení sportovní neděle

08.07.2017 19:30

Malé pozvání na poslední akci před prázdninami zaslechlo a přihlásilo se přes 30 Krakenů různého věku. A tak se jezdilo na dopravním hřišti, plavalo na Šutce v bazénu a všichni si pochutnali na slíbené pizze. 

Krakeni na RESETU v Ostravě!!!

08.07.2017 19:29

Tentokrát nás čekala naprosto netradiční výprava - do města a to ne ledajakého. Přímo do Ostravy a navíc Pendolínem! Vyrazilo nás 26 a pěkně jsme si užili neobyčejný víkend. V sobotu se dalo do deště, tak jsme chvilku tvořili ve stanu a pak vyrazili do dolu na prohlídku havířského řemesla a také na záchranářské oddělení, kde jsme s chutí prolézali tzv. dýmnici. Pak jsme zabrousili do města do ZOO a na Miniuni - svět miniatur, kde jsme si prohlédli různé ministavby a taky zabojovali velkou bitvu. Večer jsme se podívali na závěrečný rituál, kde nás zaujalo stínové vystoupení sreflexními prvky a ráno v neděli sbalili a vyrazili do U6 - vědeckého centra, vytvořeného v srdci bývalých vítkovických železáren. Tam se nám moc líbilo, jen při cestě na nádraží jsme museli zažít pres v autobuse s 80ti dalšími pionýry, kteří mířili naším směrem. Bylo to hodně jiné než naše výpravy do přírody, ale domů jsme dorazili zase s hlubokými dojmy. 

26.5. Den dětí u klubovny

02.06.2017 13:04

Jako každý rok opět v našem oblíbeném vnitrobloku proběhla oslava dne dětí s vybíráním pochoutek pro medvědy na hradě Točníku. Tentokrát jsme ji připravili pod názvem Království dobrých draků a celkem 12 disciplin bylo podle této motivace nazváno. Procházení dračí sítí, plížení pod lany, hádání obsahu dračí skříňky, určování zvířat, jízda na čtyřkolkách a mnohé jiné zábavy si užívalo přes stovku dětí od 16 do 18 hodin, po závěrečném losování velkých cen se pekly obligátní buřtíky. Následujícího dne už si zvířátka na Točníku pochutnávala na dobrotách, které jsme pro ně vybrali.

19.-21.5. Výprava na Žaludštejn

02.06.2017 13:00

Výprava do krásného prostředí Českého ráje na soukromý hrad Žaludštejn, ležící přímo v srdci tohoto kraje. Putování po krajině doplnila řada her, večerní ohýnek, noční dobrodružství i pohoda s kamarády. 

<< 6 | 7 | 8 | 9 | 10